Sanatçı Gönül Yazar, İlk Kez Evlilik İtirafında Bulundu

Gönül Yazar, halk arasında felaket tellalı olarak bilinen Onur Akay'a özel bir röportaj verdi. Yazar, evlilikleriyle ilgili yanlış bilinenleri ilk kez anlattı. Her yerde 7 kez evlendiği yazılan Yazar, aslında 6 kez nikâh masasına oturduğunu açıkladı.

Sanatçı Gönül Yazar, İlk Kez Evlilik İtirafında Bulundu
Sanatçı Gönül Yazar, İlk Kez Evlilik İtirafında Bulundu Editör

Usta sanatçı Gönül Yazar ses sanatçısı ve yazar Onur Akay'a özel bir röportaj verdi. Yazar, evlilikleriyle ilgili yanlış bilinenleri ilk defa anlattı. Her yerde 7 kez evlendiği yazılan Yazar, esasında 6 kez nikâh masasına oturduğunu açıkladı. Yazılanların tam tersine futbolcu Metin Oktay'la hiç evlenmediğini dile getiren Yazar, "Onur'cuğum ben 6 kere evlendim. Metin Oktay'la da evlendiğimi yazıyorlar ancak bu doğru değil. Ben Metin Oktay'la yalnızca bir filmde rol aldım. Eğer evlenmiş olsaydım bunu gururla söylerdim. Ben Metin Oktay'la evlenseydim bütün Türkiye'ye yayardım. Stadyuma gelen Galatasaraylıların, "Gönül Yenge, Gönül Yenge" demesi bana yeterdi. Metin Oktay saklanacak bir adam değil, ben iftiharla söylerdim." dedi.

"6 KERE EVLENDİM HİÇ BİRİYLE EVLİLİK YILDÖNÜMÜ KUTLAMAK NASİP OLMADI"

Onur Akay'ın, "Niye ayrılıyorsunuz?" sorusu üzerine Gönül Yazar, "6 kere evlendim hiç biriyle bir seneyi çıkaramadım. Bir tanesi ile evlilik yıldönümü kutlamak nasip olmadı. Şampanya'yı hazırlıyorum, koyuyordum buzdolabına, hani bunu o gece içeriz diye. Hep buzdolabına koyduğum şampanyaları komşularımla içtim. En uzunu Özden Çelik'le 11 ay sürdü. Film çevirirken o attan düştü ben baktım, ben attan düştüm o baktı. Sonra İstanbul'a gelince evlendik. Ercan Akın'la evlendiğimde de annnesi 10 günde ayırdı şarkıcı gelin istemem diye. Aile olayım diye evleniyorum, annesi istemiyordu. İlla adama boşayacaksın diye tesir ediyorlarsa, boşanmam mı diyecektim. Mecburen boşanıyordum. Bunları kimse bilmez Onur'cuğum. Elde olmayan sebepler diyordum geçiyordum. Sinan Bilsel'in erkek kardeşi Sidney'de yaşıyordu. Evleneli 6 ay olmuştu ve ben bir sahne programına gittiğimde ailesi ile Avustralya'ya gitmiş. Aylarca nereye gittiğinden haberim bile olmadı. Onun için boşanmamız 2 yıl sürdü. Los Angeles'te evlendiğim Fahrettin Akçınar'la ABD'de tanıştım. Kilisede evlendik ama Green Card işlemlerine başlamadı. Evi ben kiraladım, eşyaları ben aldım. Hep yuva kurmak için fedakarlık yaptım. Olmadı eşyaları sattım geri döndüm." diye konuştu ve ABD'de yapmış olduğu evlilikte giydiği gelinlik fotoğraflarını da paylaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!