'Aşk-ı Memnu' Dizisini Aratmayacak Olay! Sedat Akbalık, Karım Beni Yeğenim İle Aldatıyor

Kanal D'nin sunuculuğunu üstlendiği Ece Üner'in yapmış olduğu Ece Üner İle Susma programında enteresan bir olay yaşandı. Karısının kendini yeğeniyle aldattığını dile getiren Sedat Akbalık, canlı yayına çıkarak yardım istedi.

'Aşk-ı Memnu' Dizisini Aratmayacak Olay! Sedat Akbalık, Karım Beni Yeğenim İle Aldatıyor
'Aşk-ı Memnu' Dizisini Aratmayacak Olay! Sedat Akbalık, Karım Beni Yeğenim İle Aldatıyor Editör

Kanal D'nin sunuculuğunu tecrübeli isim Ece Üner'in yapmış olduğu Ece Üner İle Susma programında enteresan bir olay işlenmeye başlandı. Sedat Akbalık isimli kişi, canlı yayın programında eşinin kendini yeğeni ile aldattığını söyledi.

"KARIM BENİ YEĞENİMLE ALDATTI"

Akbalık'ın "Beni yeğenimle aldattı" dediği eşi Nesrin, önceki gün stüdyoya geldi. Murat ile beraberliğini kabul etmiş olan Nesrin "Sedat eve ve çocuklara bakmıyordu ben de boşluğa düştüm" dedi. Sedat'ın ablasından ise Nesrin'in, Sedat'ı önceden bir çok kişi ile aldattığını, Sedat'ın bu durumu bilip sustuğunu söyledi. Ablası ayrıca Sedat'ın, maaş alabilmek için çocuklarının velayetini istediğini iddia etti.

"SEDAT VE MURAT, KIZIMIN ÜZERİNDEN PARA KAZANIYOR"

Büyük yüzleşmenin yaşandığı olaya Nesrin'in babası da dahil oldu. Canlı yayına çıkan baba, "Sedat eve farklı adamlar getirerek kızıma hangi yoldan olursa olsun para kazandırmak istedi" dedi. Murat'ın da bu işin içinde olduğunu dile getiren baba, "İkisi bir olup kızımın üzerinden para kazanmak istiyorlardı" iddiasında bulundu.

KARISIYLA BARIŞMAK İSTEDİ

Tüm yaşananlara rağmen eşiyle barışmak isteyen Sedat Akbalık, "Eşim bana bu olayı anlattı. Ben onu bağrıma basacağım. İki çocuğumuz var boyunları bükük kalmasın. Yaşanan yaşandı, bizim iki çocuğumuz var. Nesrin Hanım ise yaşanan olaylardan dolayı ailesiyle beraber rezil olduğunu belirterek eşiyle barışmak istemediğini söyledi. Boşanmak isteyen Nesrin, eşinin kendine uzattığı çiçekleri de almadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!