Üç Kuruş Dizisinin Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

Fox TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisinin başarılı oyuncusu Nesrin Cavadzade Show TV'de yeni sezon da başlayacak olan Üç Kuruş dizisinin kadın başrol oyuncusu oldu. Daha önce çalıştığı projeden ayrılmak zorunda kalan ünlü oyuncu eski dizisi ile aynı günde yayınlanacak dizi ile rakip oldular.! Şimdi Yasak Elma dizisi düşünsün...

Üç Kuruş Dizisinin Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu!
Üç Kuruş Dizisinin Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu! Editör

“Yasak Elma” dizisinin ünlü oyuncusu Nesrin Cavadzade, dizinin 4. Sezonun da yaptığı tartışmalar sonucu diziden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ünlü oyuncu Şahika karakteri ile çok sevilmişti. Medyapım tarafından diziden çıkartıldı. Uzun süredir bir proje de yer almayan Nesrin Cavadzade, dizi sezonun açılması ile birlikte usta oyuncu bir çok diziden yeni teklifler gelmeye başladı.

Başarılı oyuncuya NGM Medya tarafından “Kaderimin Oyunu” dizisi için başrol önerildi. Ayrıca bir çok diziden teklifler yağmaya devam ediyor. İçerde ve Çukur dizileri ile adından çokça söz ettiren Ay Yapım yeni dizisi “Üç Kuruş” dizisi için Nesrin Cavadzade’ye büyük fırsat sundu.

Show TV ekranlarında gelecek olan Üç Kuruş dizisi, Yasak Elma dizisi ile aynı gün yayınlanacak ve rakip olacak. Gazeteci Birsen Altınbaş bu dizinin transfer gelişmesini son dakika olarak duyurmuştu. Nesrin Cavadzade, kariyerinde önemli bir aksiyon dizisi konusunda anlaşmış oldu.

Başarılı oyuncunun, Kaderimin Oyunu dizisi ile çalışması beklenirken, Show TV de ekranlara gelecek olan dizisi tercih etmesi herkesi ters köşe yapmış oldu.

Yasak Elma dizisi, pazartesi akşamları Fox TV’de ekranlara gelirken, Show TV de aynı gün yayında olması ile eski dizisi ile rekabet etmiş olacak.

Show TV’de yeni sezonda ekranlara gelecek olan Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosu şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Anlaşmaya varılan dikkat çeken oyuncular ise şöyle oldu;

Üç Kuruş muhtemel oyuncu kadrosu
Uraz Kaygılaroğlu
Aytaç Uşun
Nursel Köse
Civan Canova
Aslıhan Malbora
Nesrin Cavadzade
Ayrıca başarılı oyuncu Ahmet Rıfat Şungar ve Ekin Koç da erkek başrol karakterleri için bu projeye sıcak baktığı, gelen teklifleri değerlendirdiği konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!