Bülent Ersoy, Mustafa Keser'e açtığı tazminat davası ile ilgili konuştu

Onur Akay, ünlü sanatçı Bülent Ersoy'la özel bir röportaj yaptı. Röportajda, "Mustafa Keser'e neden 1 TL'lik tazminat davası açtınız?" sorusuna Ersoy, "Bu adamın söyledikleri son derece abesle iştigal. Beyan ettiğim halde hala daha konuşabilmek tavrında bulunabiliyor. Bu yaşanılanlar güzel mi? dedi.

Bülent Ersoy, Mustafa Keser'e açtığı tazminat davası ile ilgili konuştu
Bülent Ersoy, Mustafa Keser'e açtığı tazminat davası ile ilgili konuştu Editör

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, ünlü sanatçı Bülent Ersoy'la özel bir röportaj yaptı. Röportajda, "Mustafa Keser'e neden 1 TL'lik tazminat davası açtınız?" sorusuna Ersoy, "Bu adamın söyledikleri son derece abesle iştigal. Beyan ettiğim halde hala daha konuşabilmek tavrında bulunabiliyor. Bu yaşanılanlar güzel mi? Bunlar çok yanlış şeyler. Bir sanatkarın bir sanatkara bu kadar saldırışı. O Keser bence gömüldü. Terbiye kurallarını çiğneyişiyle o gömüldü. O istediği kadar artık konuşsun. Ben bundan sonra hiçbir şekilde ona cevap vermem. Çünkü zaten kendisini efendim, bir şahsiyet olarak kabul etmiyorum. Benim anladığım manada derli toplu bir kişilik olarak kabul etmiyorum ve onun içindir ki zaten fazla konuşmaya da gerek yok. Hayatımdaki bir insana yapılacak en büyük hakareti içeren, bir liralık bir dava açtım kendisine. O bir liralık davaya layık." ifadelerini kullandı.

Onur Akay, iki gün öncede kendi internet sitesinde Mustafa Keser'le bir röportaj yaptı ve mahkemelik olan iki tarafı da konuşturdu. Akay, Keser'in kendisine söylediği, "bana yaptığı açıklamada, "Polat Yağcı her şeye şahit, o çıksın konuşsun." sözlerini Diva'ya söyledi ve Bülent Ersoy, "Evet Polat Yağcı her şeye şahit. Orada herkes gördü, duydu ve benim acı acı gülüşüme şahit. Ondan sonra da Polat Bey'e dedim ki, biz bir arada olamayız. Çünkü terbiye kurallarını epey bir zorlayan tavra sahip bu bey. Ben yapamam... Ama ne yazık ki imzalar atılmış olduktan sonra büyük cezai şartlar vardı." dedi.

"ARKAMDA TEF ÇALIYORDU"

"Mustafa Keser'le daha önceki yıllarda çalıştınız mı?" sorusuna ise Ersoy, "Benim arkamda tef çalıyordu İzmir Fuarı'nda." açıklamasını yaptı.

"AKAY'DAN HELALLİK İSTEDİ"

Bülent Ersoy, ayrıca daha önce 50 Bin TL'lik tazminat davası açtığı Onur Akay'la barışarak helalleşti ve yanına davet etti. Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeniyle, magazin camiasında "Felaket Tellalı" lakabı ile ünlenen Onur Akay'ın, bu lakabı da takılıp kahkahalar atan Bülent Ersoy, "Sizin arkanızdan hep şey derim. Hakkınızı helal edin. Ayol kara haberci... Nerede ölü var, anında, daha kaldırılmadan haber veriyor diye. Kim ölmüş on gün sonra çıkıyor piyasaya siz olmasanız. Anında mesela yakınlarına telefon açıyorum, Onur Akay'dan duydum, okudum. Nasıl oldu diyorum. Daha zaten beş dakika oldu diyorlar. Felaket Tellalı vallahi bu. Öyle diyordum. Ayol bu çocuk nereden duyuyor? Anlaşılamaz! Daha beş dakika olmuş öleli Felaket Tellalı ayol... Senin adın bizde kara haberci... Anında! Adamı daha yeni sarıyorlar ya da kadını neyse, bir bakıyorum bizim oğlan yazmış." ifadelerini kullandı.

Usta sanatçı Mustafa Keser ise Onur Akay'a yaptığı açıklamada, Ersoy'un kendisine açtığı 1 TL'lik tazminat davası için şu sözleri söyledi: "Davadan haberim yok. Şimdi siz söylüyorsunuz ben duydum. Açsın. Beni değersiz kılma meselesi yani. Benim çektiğim bu videonun kaldırılması ile ilgili savcılığa dilekçe vermiş. Reddedildiğine göre, demek ki bana saldırı oldu fikri burada çürüyor zaten. Eğer bir saldırı, herhangi bir ahlaka mugayir bir şey olsaydı hakim niye reddetsin o zaman"

NE OLMUŞTU?

Mustafa Keser, Bülent Ersoy'la sunduğu "Benzemez Kimse Bize" programının bitmesinin ardından dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!