Yeliz Yeşilmen, 11 yıllık Eşi Ali Uğur Akbaş'tan Boşandı

Şarkıcı Yeliz Yeşilmen, 11 senelik eşi Ali Uğur Akbaş ile sessiz sedasız boşandı. Sosyal medya hesabından takipçilerinin ısrarı üzerine paylaşım yapan usta şarkıcı, "Özel hayatım hakkında çok soru geliyor ama bir müddet daha soru sormayın" dedi.

Yeliz Yeşilmen, 11 yıllık Eşi Ali Uğur Akbaş'tan Boşandı
Yeliz Yeşilmen, 11 yıllık Eşi Ali Uğur Akbaş'tan Boşandı Editör

Şarkıcı ve oyuncu Yeliz Yeşilmen, 2010 senesinde iş insanı Ali Uğur Akbaş ile nikah masasına oturdu. Bu evliliğinden 2 çocuk dünyaya getiren Yeşilmen, geride bıraktığımız şubat ayında eşiyle sorunlar yaşamış ağlayarak çektiği videoyla isyan etmişti.

SESSİZ SEDASIZ BOŞANDILAR

Taze Magazin'in haberine göre, evliliğindeki problemleri çözemeyen Yeşilmen, ayrılık kararı aldı. Çift, pazartesi günü sessiz sedasız boşandı. Konunun basına yansımaması isteyen çift, boşanmalarıyla ilgili de şimdilik bir açıklama yapmadı.

"ÖZEL HAYATIMLA İLGİLİ SORU SORMAYIN"

Sosyal medya hesabını aktif şekilde kullanan ve her anını takipçileriyle paylaşan Yeliz Yeşilmen, özel hayatıyla ilgili gelen soruları cevapsız kalamadı. "Mesajlarınızı okuyorum, çok teşekkürler. Özel hayatımla ilgili de çok soru geliyor ama lütfen özel hayatımla ilgili şeyleri bir müddet sormayın. Biz böyle lay lay lom şekilde gidelim" dedi.

"SONUMUN BERGEN GİBİ OLMASINI İSTEMİYORUM"

Geçtiğimiz şubat ayında eşiyle çok büyük bir sorun yaşamakta olan Yeliz Yeşilmen, Instagram hesabından ağlayarak bir video yayınlamış ve sonunun yüzüne kezzap atılan Bergen'e benzemesinden korktuğunu söylemişti. Yeşilmen videosunda şu ifadeleri kullanmıştı: "Evet bugün ağladım, iki saat ağladım. Gözlerim yanıyor, şişti. Sonra kızım geldi makyaj yaptı, yapmak mecburiyetinde olduğum reklamlarım var, ekmek param, ben para kazanmak mecburiyetindeyım. Mecburum buna. Şu an kimseye bir şey açıklamayacağım, ok yaydan çıkmıştı, durduruldu. Açıklamıyorum, açıklamayacağım; ben de zamanı geldiğinde dökerim. Kimle ilgili olduğunu, neyle olduğunu da söylemeyeceğim. Bu konuyu kapatıyorum, kapamak mecburiyetindeyım çünkü ev halkının hepsi üzüldü. Her zaman kuvvetli olmak mecburiyetindeyız. Biz Türk kadını var ya dünyada bir numarayız.

Ama her şeye şükreden acılarının içerisinde mutlu olan bir kadınım. Hiçbir zaman, hiç kimsenin beni mutsuz etmesine izin vermeyeceğim, aldığım aile terbiyesi, dini inançlarım, yüreğim sayesinde yaşıyorum. Çok güzel mesajlar yollamışsınız. Yakınımdakiler biliyor ne olduğunu, belki bir gün siz de öğrenirsiniz. O gün bugün değil. Bakalım zaman ne getirecek, bilmiyorum. Yalnızca son sözüm; iyi niyetimin daha fazla kullanılmasını artık istemiyorum. Çok büyük fedakarlıklar yaptım, her konu da da yapmaktayım ama sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!