Müge Anlı'yı Tehdit Eden Ümitcan Uygun Hakkında Flaş Karar

ATV Ekranların reyting rekortmeni Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, Ümitcan Uygun ve ailesi tarafından sosyal medya üzerinden ölüm tehditleri ve ağır hakaretlere maruz kaldı. Müge Anlı, Cumhuriyet Başsavcılığına başvurarak Ümitcan Uygun, Burak Uygun ve Erol Uygun hakkında suç duyurusunda bulundu.

Müge Anlı'yı Tehdit Eden Ümitcan Uygun Hakkında Flaş Karar
Müge Anlı'yı Tehdit Eden Ümitcan Uygun Hakkında Flaş Karar Editör

Sabah Gazetesi'nden Atakan Irmak'ın haberine göre; ATV Ekranların reyting rekortmeni Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, Ümitcan Uygun ve ailesi tarafından sosyal medya üzerinden ölüm tehditleri ve ağır hakaretlere maruz kaldı. Ünlü isim Müge Anlı Cumhuriyet Başsavcılığına başvurarak Ümitcan Uygun, Burak Uygun ve Erol Uygun hakkında suç duyurusunda bulundu.

"ALEYNA'NIN ÖLÜMÜNÜ HERKESE YAŞATACAĞIM"

Ünlü sunucu Müge Anlı'nın şikayeti üzerine savcılık 3 şüpheli hakkında başlatmış olduğu soruşturma kapsamında Müge Anlı hakkında sosyal ağlarda paylaşılan hakaret ve tehdit içerikli içerikleri inceleme altına aldı. Yayınlanan paylaşımların içerisinde, 'Müge Anlı bedel ödeyeceksin, sana ödeteceğiz. Evet tehdit ediyorum. Aleyna'nın ölümünü herkese yaşatacağım.' biçiminde paylaşımlar bulunduğu belirlendi.

HAKARET VE TEHDİT CEZASIZ KALMADI

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı tarafından sürdürülen soruşturma sonucunda Ümitcan Uygun'un da aralarında bulunduğu 3 şüpheli hakkında 'Hakaret' ve 'Tehdit' suçlarından iddianame düzenledi. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesinde yargılanan şüphelilerden Ümitcan Uygun, cezaevinden SEGBİS'le mahkemeye bağlanarak ifade verdi. Uygun ifadesinde Müge Anlı'ya hakaret etmediğini beraatına karar verilmesini talep etti. Mahkeme yapılan yargılama sonunda Ümitcan Uygun, Burak Uygun ve Erol Uygun hakkında hakaret ve tehdit suçlarından toplamda 2 yıl dört ay 19 gün hapis cezasına çarptırdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!