Kurtlar Vadisi yeni sezonda ekranlarda olacak mı? KVP yeni sezon ne zaman başlıyor?

Milyonlarca kişi tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen KVP yeniden seyirci karşısına çıkacağı gün merakla bekleniyor. Peki, Kurtlar Vadisi yeni sezon tekrar ekran karşısında yayınlanacak mı? Kurtlar Vadisi hangi kanalda yayınlanacak?

Kurtlar Vadisi yeni sezonda ekranlarda olacak mı? KVP yeni sezon ne zaman başlıyor?
Kurtlar Vadisi yeni sezonda ekranlarda olacak mı? KVP yeni sezon ne zaman başlıyor? Editör

Milyonlarca kişi tarafından çok büyük bir ilgi ile takip edilen Kurtlar Vadisi dizisi yeniden ekrana döneceği iddiaları merak uyandırmıştı. Necati Şaşmaz’ın yakında müjdeleri haberleri açıklayacağını belirtmesi üzerine iddiaları da güçlendirdi. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz senarist ekibinde yer alan Bahadır Özdener’in ani istifa kararı da heyecan yaratmıştı. Bahadır Özdener’in yeniden Kurtlar Vadisi için çalışmaya başladığı düşünülmüştü. Lakin, Kurtlar Vadisi hayranlarını üzecek gelişmeler yaşandı.

Bahadır Özdener’in yeni yapım şirketinin ilk dizisi Benim Hayatım olacak. Bahadır Özdener, yapımcılığını ve senaristliğini üstlendiği Benim Hayatım dizisi için Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı. Kurtlar Vadisi ile alakalı soruları yanıtsız bırakmayı sürdüren usta senarist, yeni projelerine odaklandığını açıklandı. 

Kurtlar Vadisi yayınlanacak mı?

Kurtlar Vadisi’nin ekrandaki serüveninin sona ermesini istemeyen milyonlarca kişi hem oyunculara hem de set ekibine baskıda bulunuyor. Özellikle Necati Şaşmaz’ın yoğun ilgi ile karşılaştığı görülüyor. Geçtiğimiz günlerde hakkında ortaya atılan ‘’mehdi’’ iddiaları sebebiyle zor günler yaşamakta olan Necati Şaşmaz ise suskunluğunu koruyor. Eşi ile boşanan ünlü oyuncunun özel hayatındaki olumsuz gelişmelerde projenin gecikmesine neden oluyor. Kurtlar Vadisi’nin yeniden seyirciyle buluşacağı günün yakın olduğu açıklaması ise heyecanın korunmasını sağlıyor. Kurtlar Vadisi’nin dizi olarak değil de, film olarak yeniden çekilme ihtimali daha kuvvetli görünüyor. 

Benim Hayatım dizisi ne zaman başlayacak?

Necati Şaşmaz’ın kardeşi Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener ile olan ilişkisindeki sorunlarda Kurtlar Vadisi’nin yayınlanmasının önündeki engellerden birisi olarak gösteriliyor. Bahadır Özdener’in yeni dizisi Benim Hayatım için çekimler başladı. Raci Şaşmaz’ın da destek vermiş olduğu dizi projesi Star TV ekranında yayınlanacak. Mafya ilişkilerinin ele alınacağı dizi de Kurtlar Vadisi’nden öğeler yer alacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin de mafya-derin devlet konulu dizi kontenjanını doldurduğu düşünülüyor. Bu yüzden Kurtlar Vadisine ihtiyaç olmadığına inanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!