Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ne Zaman Başlayacak? EDHO Yayın Tarihi Ertelendi

Ekranların sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz hakkında flaş bir gelişme yaşandı! Dizinin yeni yayın tarihi için heyecanlı bir bekleyişte olan izleyicileri yeni gelişmeye çok şaşıracak! Çünkü EDHO dizisinin yayın tarihi ertelendi!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ne Zaman Başlayacak? EDHO Yayın Tarihi Ertelendi
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ne Zaman Başlayacak? EDHO Yayın Tarihi Ertelendi Editör

Ekranların sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz hakkında flaş bir gelişme yaşandı!  Dizinin yeni yayın tarihi için heyecanlı bir bekleyişte olan izleyicileri yeni gelişmeye çok şaşıracak! Çünkü EDHO dizisinin yayın tarihi ertelendi! ATV ekranlarında yayımlanan dizi için yeni yayın tarihi ve detayları şimdiden merak konusu oldu. Peki, açıklanan yeni yayın tarihi nedir? Fragmanı yayınlandı mı? Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına haberimizde yer verdik. İşte, EDHO akında sıcak gelişmeler sizlerle…

EDHO’nun Son Bölümünde Neler Olmuştu?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu sene 7. Sezonuna hazırlanıyor. Yeni sezon için hazırlıkların yoğun bir biçimde devam ettiği set kulislerinde dedikodu olarak dolaşıyor. Dizinin sevenleri için 7. Sezonda neler olacağın ve ne zaman yayına alınacağını merakla araştırmaya devam ediyor. Dizinin yayımlanan son bölümünde sevilen Hızır karakteri tutuklanmıştı. Bu tutuklamanın ardından ise ailenin yeni lideri İlyas Çakırbeyli olmuştu.

Son bölümde yaşanan bu gelişmelerden sonra yeni sezonda nasıl bir süreç yaşanacağı herkesi merak içinde bırakıyor. Yayınlanacak yeni sezon bölümünün fragmanı çıktı mı sorusu da yine en çok merak edilenler arasında yer almakta. Başrollerini Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba gibi usta oyuncuların paylaştığı EDHO dizisinin yeni yayın tarihi için de dedikodular konuşulmaya başladı!

7. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Sezon için yayın tarihi tahmin ediliyor. Geçtiğimiz sezonlarda devamlı benzer yayın tarihleri baz alınmıştı. Buna göre ilk sezondan yedinci  sezona kadarki yayın tarihi listesi şu şekilde yer alıyor;

  • Birinci sezon ilk bölümü 8 Eylül 2015 Salı günü yayınlanmıştı.
  • İkinci sezon ilk bölümü 20 Eylül 2016 Salı yayına başlamıştı
  • Üçüncü sezon ilk bölümü 19 Eylül 2017 Salı
  • Dördüncü sezon ilk bölümü 25 Eylül 2018 Salı
  • Beşinci sezon ilk bölümü 24 Eylül 2019 Salı
  • Altıncı sezon ilk bölümü 6 Ekim 2020 Salı

7. Sezon ilk bölümünün ise Ekim 2021 tarihinde yayınlanacak gibi söylentiler mevcuttur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!