MasterChef'te Gergin Anlar! Azize Açtı Ağzını Yumdu Gözünü

TV8 ekranlarının popüler yarışmasında jüri üyeliğini Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun üstlendiği MasterChef Türkiye, 5 Ekim Salı akşamı 84'üncü bölümüyle ekranlara geldi. Haftanın ilk takım oyununun oynandığı gecede; kaybeden kırmızı takımdan iki kişi eleme potasına gitti. MasterChef 2021'de eleme adayı olan yarışmacı duygusal anlar yaşadı ve gözyaşlarına boğuldu.

MasterChef'te Gergin Anlar! Azize Açtı Ağzını Yumdu Gözünü
MasterChef'te Gergin Anlar! Azize Açtı Ağzını Yumdu Gözünü Editör

TV8'de ekranlarının MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde ilk takım oyunu oynandı. Oyun öncesinde iki takımın yarışmacıları, düellodaki rakibini ve yapacağı mantı çeşidini belirlendi.

Yarışmacılar, düelloda sekiz çeşit mantı yaparak yarıştı. Şeflerin tadımları sonrasında ise mavi takım 5-3'lük skorla dokunulmazlık oyununu kazanan taraf oldu. Bireysel dokunulmazlık oynamak için bir kez daha tezgah başına geçen kırmızı takımda Azize'den oyun öncesi arkadaşlarına sitem geldi.

Oyunu kaybederse potaya gideceğini bildiğini dile getiren yarışmacı, "Arkada güçlük derecesine göre isim yazacaklarını söylüyorlar. O yüzden elimden geleni yapacağım. Potaya gitmek istemiyorum" dedi.

Konuyla ilgili konuşan Tahsin ve Burcu'nun ardından tekrar söz alan Azize, "Burada belirli dostluklarda var. Öyle olunca o isimler potaya gitmiyor. Mesela Pelin ve ben olsak. Burcu eminim Pelin'i değil beni yazar" diye konuştu. Burcu ise bunun böyle olmadığını dile getirdi.

Tüm bunların ardından yarışmacılara; yaratıcı bir yemek yapmaları için ana ürün olarak ananas verildi. Süre sonunda şefler, kritik tadımı yaptı. Gecenin en başarılı isimleri Tahsin, Dilara ve Pelin oldu.

Şefler, gecenin en iyi tabağını çıkaran ve bireysel dokunulmazlığı kazananın Dilara olduğunu açıkladı Potaya direk bir isim yollayan Dilara, arkadaşlarına danıştı. Bunun üzerine el kaldıran Tahsin, haftanın ilk eleme adayı oldu.

İkinci eleme adayını belirlemek için konseye giden kırmızı takımda en çok adı yazılan Azize oldu. Yarışmacı, "Yemeklerden değil insanlardan yoruldum. O yorgunluk beni çok düşürüyor" dedi.

"Burada dürüstlük diyorlar ya. Bir gün gerçekten çok ciddiyim. Arkadaki tavırları, konuşmalarınızın zerresini burda gösterin alnınızdan öperim sizi.

Psikoloji çok önemli, o çökünce ilerleyemiyorsun" dedi ve gözyaşlarına boğuldu.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!