1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları: Bazı Burçları Güzel Günler Bekliyor

Yeni günde Aslan, Akrep, Yengeç, Terazi, Koç, Boğa, ikizler, Kova, Yay, Başak, Oğlak burçlarını yeni günde neler bekliyor. Umutsuz olmayın Bugün sizi muhteşem şeyler bekliyor... Ay ikizler burcunda ilerlemeye devam ediyor, bu hafta sonu bolca kendinizle ilgilenmeli ve gelecek planlamalarınızı yapmalısınız.

1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları: Bazı Burçları Güzel Günler Bekliyor
1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları: Bazı Burçları Güzel Günler Bekliyor Editör

6 Ekim 2021 günü Terazi burcunda yeni ay yaşayacağız. Yeniaylar yeni başlangıçların zamanıdır. Dolunay enerjisinde sonlanan her şeyin yeniay enerjisiyle +15 / -15 gün etkilerini hayatımızda hissetmeye, görmeye başlarız. Yeniay'a giderken yeni ayın birinci gününde bakalım burçları neler bekliyor, hangi enerjiler kendilerine geliyor.

Bütünün en yüksek hayrına olması dileğimle...

1 Ekim 2021 Koç Burcu Günlük Yorumu
♈ Koç Burcu: Gün genelinde müjdeli sevinçli haberlere alabilirler. Kendilerini kısıtlayan engelleyen bir yükten bir durumdan kurtulabilirler. İçsel bir rahatlama yaşayacaklar. Olumlu bir sürece giriyorlar. Kimi koçlar deniz hava yolu seyahati yapabilirler. Mahkemesi olanların davası lehine sonuçlanabilir. İlişkisi olmayanlar dürüst biriyle yeni bir ilişkiye başlayabilirler.

1 Ekim 2021 Boğa Burcu Günlük Yorumu
♉ Boğa Burcu: Karar aşamasında olan boğalar artık yönlerini belirliyor. Motivasyonları yükseliyor, heyecan coşku geliyor hayatlarına. Yeni iş başlangıçları olabilir. Kimi boğalar hayatlarının sadık aşkı ile karşılaşabilir. Ev alım-satım işleri olanlar sevinç yaşayabilir. Gün sonu kutlama var.

1 Ekim 2021 İkizler Burcu Günlük Yorumu
♊ İkizler Burcu: Mücadele edip savaş verdikleri her konu ile alakalı artık yepyeni başlangıçlara merhaba diyorlar. Yaşamış oldukları haksızlıklar adil olmayan durumlarla ilgili ilahi adaletin yerini bulduğunu görebilirler. Kimi İkizler ikili ve iş ilişkilerini bitirme kararı alabilir 

1 Ekim 2021 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
♋ Yengeç Burcu: Yeni bir projeye başlama ortaklık planları olanlar için çok olumlu maddi manevi güzel başlangıçlar bekliyor. İlişkisi olanlar evlilik kararı alabilirler. İlişkisi olmayanlar karizmatik biriyle tanışabilir. İş görüşmesinden haber bekleyenler olumlu geri dönüş alabilir. Kimileri terfi edebilir zam alabilir.

1 Ekim 2021 Aslan Burcu Günlük Yorumu
♌ Aslan Burcu: Maddi kayıp yaşamakta olan aslanlar bugün maddi bir fırsatla karşılaşabilir. Kaçırdıkları bir iş fırsatı tekrar önlerine gelebilir. Eksikliğini hissettikleri yetersiz kaldıkları her şeyi yaşamlarında dengelemeye başlıyorlar. Öncesinde kabul edilmemiş bir projeleri ile alakalıde kazançlı bir teklif gelebilir kendilerine.

1 Ekim 2021 Başak Burcu Günlük Yorumu
♍ Başak Burcu: Kendini garanti altına almak isteyebilir başaklar. Maddi anlamda cömert adil birinden yardım gelebilir. Para problemleri çözülüyor. Kredi çekmeyi düşünenlere kredi çıkabilir. Kimi başaklara hediye geliyor. İlişkisi olmayanlar karakter sahibi maddi gücü yüksek olan biriyle beraberliğe adım atabilirler.

1 Ekim 2021 Boğa Burcu Günlük Yorumu
♎ Terazi Burcu: Uzun süredir bekledikleri haber geliyor. Bekleyiş sürecinde karamsarlığa kapılmış, umudunu kesmiş, her şeye sırtını dönmüş terazilerin yüzleri gülüyor müjdeli haberler geliyor. Uzak bir yere aile ziyareti seyahati de olabilir.

1 Ekim 2021 Akrep Burcu Günlük Yorumu
♏ Akrep Burcu: Yeni başlangıçlara karar verebilirler. Beklenen yardım geliyor akreplere. Yeni bir projeye dahil olabilirler. Yeni teklifler alabilirler. Hayatlarının fırsatı ile karşılaşabilirler. Zorluğa göğüs geren pes etmeyen akrepler refaha ulaşıyor.

1 Ekim 2021 Yay Burcu Günlük Yorumu
♐ Yay Burcu: Büyük bir başarının arefesinde olabilirler. Keyif verici mutlu haberler alabilirler. İş kariyer yaşamlarında istediklerini elde edecekler başarıya ulaşıyorlar. İş başvurusu yapmış olan yaylar çok istedikleri o işe kabul edilebilir. Parasal anlamda rahatlama var. İkili ilişkilerde nişan evlilik kararı alınabilir.

1 Ekim 2021 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
♑ Oğlak Burcu: Çözümlenmemiş yarım kalan işlerinde artık bir sonuca varabilirler. Maddi manevi anlamda kuvvetli bir kadından yardım gelebilir. Umut verici gelişmeler ve ikinci bir şans geliyor kendilerine. İlişkisi olmayan oğlaklar hayatlarının kadını veya adamı ile karşılaşabilirler. Parasal konularda güzel gelişmeler yaşanacak.

1 Ekim 2021 Kova Burcu Günlük Yorumu
♒ Kova Burcu: Maddi manevi bolluk bereket geliyor kovalara. Yeni bir işe başlayabilirler. Kendi projelerini ve yeteneklerini maddi fırsata dönüştürebilirler. Hamile haberi bebek haberi var bazı kovalara. Kimileri ise sonu güzel bir ilişkiye adım atabilirler.

1 Ekim 2021 Balık Burcu Günlük Yorumu
♓ Balık Burcu: Resmi bir yerden haber alabilirler. Kendilerine hizmet etmeyen kişi ve durumlarla ilgili iyi döneme geçebilmeleri için yaşamlarında kötü giden iş ilişki vesaire hepsi ile alakalı bir sonlanma yaşayabilirler. Ve sonrası kendi yetenekleri ile başarıya ulaşıyorlar. İlişkisi olamayanla olgun zeki kanun gibi bir adamla tanışabilirler. Bazı balıklar bekarlığa veda edebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!