3 Ekim Günlük Burç Yorumları: Yengeç Burçları Bu Hafta Dikkatli Olmalısınız

Güne Ay Aslan burcunda coşkulu, tutkulu, eğlenceli başlarken günün ikinci yarısı Ay Başak burcuna geçiyor. 2,5 gün Ay'ın Başak burcu yolculuğunda daha ciddi soğuk bir tavır takınabiliriz. İşlerimizi daha özenle titizlikle yapmak isteyeceğiz. Herşeyi kolay kolay beğenmeyebiliriz. Eleştiriye kapalı ama hazırız.

3 Ekim Günlük Burç Yorumları: Yengeç Burçları Bu Hafta Dikkatli Olmalısınız
3 Ekim Günlük Burç Yorumları: Yengeç Burçları Bu Hafta Dikkatli Olmalısınız Editör

Güne Ay Aslan burcunda coşkulu, tutkulu, eğlenceli başlarken günün ikinci yarısı Ay Başak burcuna geçiyor. 2,5 gün Ay'ın Başak burcu yolculuğunda daha ciddi soğuk bir tavır takınabiliriz. İşlerimizi daha özenle titizlikle yapmak isteyeceğiz. Herşeyi kolay kolay beğenmeyebiliriz. Eleştiriye kapalı ama hazırız.

3 Ekim 2021 Koç Burcu Günlük Yorumu

♈ Koç Burcu: Olumlu enerjilerle güne başlıyorlar. Yaşadıkları sorunla alakalı artık bir tamamlanma var. Evliliğinde, işinde sorun yaşamakta olan koçlar artık derin bir nefes alabilir. Her şey yoluna giriyor. İş kariyer hayatında kararsızlık yaşamakta olanlar yeni bir yön tayin ediyor kendilerine. Alınan kararlar her şekilde fayda sağlayacak. Bazı koçlara beklenmedik bir miras haberi gelebilir.

3 Ekim 2021 Boğa Burcu Günlük Yorumu

♉ Boğa Burcu: Duygusal gelgitler yaşayabilirler. Kararsız isteksiz ikilem yaratan durumlar yaşayabilirler. Hayatlarındaki dediğim dedik bir kadın yüzünden motivasyonları düşebilir. Dış dünyaya kendilerini kapatıp içe dönebilirler. Terazi, ikizler, kova burçlarından olan kişiler gündem yaratabilir.

3 Ekim 2021 İkizler Burcu Günlük Yorumu

♊ İkizler Burcu: Gündemlerinde parasal konular var. Ve çok olumlu gelişmeler yaşayacaklar. Maddi yardımlar ve maddi güzel haberler geliyor. Başlatmayı düşündükleri iş, proje kendilerine zenginlik vaad ediyor ve başlamak için tam zamanı. İlişkisi olmayan ikizler cömert, adil, yardımsever biriyle tanışabilirler.

3 Ekim 2021 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

♋ Yengeç Burcu: Mücadele ettikleri, savaş verdikleri, hatta bu yolda çok yaralar aldıkları konu ve durumlarla ilgili bir sonlanma yaşayabilirler. Haksızlığa uğradıklarını düşünebilir ve belki kendileri birine haksızlık yapmış adil davranmamış olabilir. Ortaklığı olanlar ya da diğer ikili ilişkileri ile alakalı sıkıntılı durumlar oluşabilir. Bitmesi gerekli olan bitecek. Yani yengeçler ektiğini biçecek.

3 Ekim 2021 Aslan Burcu Günlük Yorumu

♌ Aslan Burcu: ilahi bir destek var. Maddi anlamda aslanlara sunulmakta olan bir fırsat var. İş, aşk ilişkilerinde de olumlu gelişmeler yaşayacaklar. Kimi aslanlara evlilik teklifi geliyor. Ayrıca dedikodunuz yapılabilir ve bazı kişilere karşı yine uyanık olun.

3 Ekim 2021 Başak Burcu Günlük Yorumu

♍ Başak Burcu: Güne keyifle başlıyor başaklar. Güzel müjdeli haberler var. Olmasını istedikleri ama umudu kestikleri bir şeyin gerçek olduğuna şahit olabilirler. Çok çalıştılar, çok emek verdiler ve çok yoruldular. Ödülleri geliyor. İlişkisinde sorun yaşamakta olanlar için engeller kalkıyor.

3 Ekim 2021 Terazi Burcu Günlük Yorumu

♎ Terazi Burcu: Zihinsel olarak aktif fiziksel olarak pasif bir bekleyişin içinde olan teraziler artık bazı şeyleri dengeliyorlar yaşamlarında. Şu an için düşündükleri akıllarında olan bir iş proje var ise tutar. Başlamak için tereddüt ettikleri ilişkileri var ise mutlu neticeler verir. Ev alım-satım işleri olanları sevinçli durumlar bekliyor. Ailece kutlama var.

3 Ekim 2021 Akrep Burcu Günlük Yorumu

♏ Akrep Burcu: Sevinçli, keyifli, pozitif enerji ile güne başlıyor akrepler. Uzakta olan kumral birinden sürpriz bir haber alabilirler. Hayatlarının prensi ile karşılaşabilir bazı akrepler. Çok iyi bir iş teklifi gelebilir. Bekledikleri maddi yardım çok zeki bir kadından kendilerine gelebilir.

3 Ekim 2021 Yay Burcu Günlük Yorumu

♐ Yay Burcu: ikilemde kaldıkları, yaşadıkları kararsızlıklar ile artık bir karar aşamasında olan yaylara maddi manevi çok kuvvetli bir kadından destek geliyor. İşlerinde, projelerinde artık yolun sonuna geldiler ve çok iyi bir iş çıkarabilirler. İlişkilerde daha sağlam temeller atılabilir. İlişkisi olmayan yaylar çok hünerli becerikli özverili biri ile tanışabilir.

3 Ekim 2021 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

♑ Oğlak Burcu: Arayış içinde olan oğlakların ruhsal, zihinsel, duygusal dengelenmeye ihtiyaçları var. İçsel olarak bir rahatlama yaşamaları gerekmektedir. Bazı oğlaklar gözyaşı dökebilir. Kararlı istikrarlı olurlarsa pozitife dönerlerse her şey onlar için çok güzel olacak. Meditasyon, mantra, namaz, dua kendilerine hangisi iyi geliyorsa bu yöntem ile şifalana bilirler.

3 Ekim 2021 Kova Burcu Günlük Yorumu

♒ Kova Burcu:  Kararlı istikrarlı ne istediğini bilen kovalar kendilerini kuvvetli hissedecekler. Gözler onların üzerinde. Çabalarının karşılığını alıyorlar. Herkes tarafından duyulacak bir şeyi başarabilirler. İlişkisi olamayanlar çok karizmatik biriyle tanışabilir.

3 Ekim 2021 Balık Burcu Günlük Yorumu

♓ Balık Burcu: Yön değiştiriyor balıklar. Yeni bir işe, yeni bir ilişkiye, yeni bir aşka başlayabilirler. Yeni olan her şey onlara bolluk bereket getirebilir. Bazı balıklara evlenme teklifi var yüzük geliyor. Hamile haberi bebek haberi alanlar olabilir. Ayrıca dedikodunuz yapılabilir ve bazı kişilere karşı özellikle uyanık olun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!