Sadakatsiz Dizisinde Asya ve Aras Arasındaki Önemli Bir Değişiklik

Kanal D ekranların en popüler dizisi Sadakatsiz yeni sezon bölümleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Berkay Ateş, Aras karakterini canlandırıyor. Aras, Asya’nın hayatında neleri değiştirecek?

Sadakatsiz Dizisinde Asya ve Aras Arasındaki Önemli Bir Değişiklik
Sadakatsiz Dizisinde Asya ve Aras Arasındaki Önemli Bir Değişiklik Editör

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz heyecan ve gerilim yüklü bölümleri ile seyirciden tam not almayı başarıyor. Yeni sezon bölümleri ile ekran yolculuğuna devam eden Sadakatsiz, Çarşamba akşamları ekrana geliyor. Haftalık reyting listesinde zirveye oynayan dizi, oyuncu kadrosuna da yeni isimleri dahil etti. İngiliz devi BBC’de yayınlanan Doctor Foster dizisinin Türkiye uyarlaması konumunda bulunan Sadakatsiz, farklı konusuyla öne çıkıyor. 

Asya, başarılı bir doktordur. Kocası Volkan ve oğlu Ali ile birlikte güzel bir hayatı olduğuna inanmaktadır. Volkan’ın Derin ile yasak aşk yaşadığını öğrendiği günden itibaren hayatı değişmeye başlar. Volkan, Asya’ya ihanet ettiğini inkar eder. Lakin, Derin ve ailesinin baskısı nedeniyle geri adım atmak zorunda kalır. Volkan, ne Asya’dan boşanmak ister ne de Derin’den ayrılmak. Asya’nın tek amacı ise oğlu Ali’yi yaşanan olaylardan korumaktır. Volkan ile olaylı bir şekilde boşanan Asya, hayatını yeniden şekillendirmeye karar verir. Sadakatsiz final bölümünde Derin ve Asya’nın uçurumdan yuvarlanmasına şahitlik etmiştik. Asya, kazadan sağ sağlık kurtulurken Derin sakatlanmıştır. Tekerlekli sandalyeye mahkum olan Derin, yeniden intikam planları yapmaya başlar. Asya ise hayatını kurtardığı Aras ile yakınlık kurmaktadır. Aras, bir anda hayatına dahil olur ve büyük bir değişimi müjdeler.

Sadakatsiz Aras’ın Asya üzerindeki etkisi

Alev Alev dizisinin final yapmasının ardından Sadakatsiz oyuncu kadrosuna dahil olan Berkay Ateş, Aras karakterine hayat veriyor. Aras, düğüne giden Asya’nın karşısına çıkıyor. Kaza yapan Aras’ın hayatını Asya kurtarıyor. Asya ve Aras arasında tesadüf eseri başlayan ilişki giderek güçlenmeye başlayacak. Aras’ın fiziksel görünümünün Volkan’a benzemesi de seyircinin dikkatinden kaçmadı. Asya’nın nihayet gerçek bir aşka yelken açacağı iddiaları gündeme taşındı. Volkan, yeniden eski hayatına kavuşmak istediği için Aras’ı rakip olarak görecek. Aras’ın geçmişinde saklanan sırların birer birer açığa çıktığına şahitlik edeceğiz. Aras, güçlü karakteri ve sağlam duruşuyla Volkan’a karşı koyacak. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!