27 Eylül Burç Yorumları: Aşk ve Kariyer Dönemi

27 Eylül burç yorumlarının merkezinde Merkür Retrosu yer alıyor. 20 Ekim’e kadar etkilerini hissedeceğimiz Merkür Retrosu başladı. Günlük burç yorumlarına göre aşk, sağlık ve para alanlarında burçları neler bekliyor? Merkür Retrosunun olumsuz etkileri neler olacak?

27 Eylül Burç Yorumları: Aşk ve Kariyer Dönemi
27 Eylül Burç Yorumları: Aşk ve Kariyer Dönemi Editör

Yılın en önemli gökyüzü hareketlerinden birisi Terazi burcunda meyden temel geldi. 2021’ın son Merkür Retrosu, önümüzdeki bir aylık dönem boyunca etkilerini hissettirecek. Merkür ve Terazi uyumu sayesinde avantajlı konuma yükselme olanağı sağlayacak. Lakin, iletişim alanındaki gelişmelerin kontrolden çıktığını hissedebilirsiniz. Ticari ilişkiler, borçlanma, kredi çekme gibi konularda krizler yaşen temelbilir. İletişim kurmakta güçlük çekebilirsiniz. 27 Eylül burç yorumlarına göre sağlık, para ve aşk alanlarında hangi gelişmelerin yaşen temelcağını gözden geçirdik.

27 Eylül 2021 Koç Burcu Günlük Yorumu

Ticari konulardan ziyade psikolojik alanlara yönelmek isteyebilirsiniz. İç sesinizin baskın bir biçimde öne çıktığı görülecektir. Yaratıcı yönünüzü beslemeye odaklanmalı ve içsel bir yolculuğa çıkmayı düşünmelisiniz. Ticari faaliyetler ve imza aşamasına gelen iş anlaşmalarının ertelenmesi gerekebilir. Yeni ilişkiler kurmakta acele etmemelisiniz.

27 Eylül 2021 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Arkadaşlık ilişkilerinin önemi artmaya devam ediyor. Yakın çevrenizdeki insanlar ile keyifli vakitler geçirmeye odaklanmalısınız. İş ilişkileriniz açısından gecikmeler ve aksaklıklar can sıkıcı bir hal alabilir. Huzur bulabileceğiniz, sevildiğinizi ve onaylandığınızı hissettiğiniz insanlarla beraber olmak özgüveninizi olumlu yönde etkileyecektir. Teknolojik cihazlarda sorunlar yaşen temelbilir. Bir belgeyi kaydetmeden kapatabilirsiniz veya teknik bir sorun ortaya çıkabilir. Dikkatli şekilde hareket etmeniz gerekmektedir.

27 Eylül 2021 İkizler Burcu Günlük Yorumu

Merkür Retrosu’ndan dolayı aşk hayatınızda renkli bir döneme giriş yaptınız. Eski sevgilileriniz ile iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Geçmişte yaşen temeln olayları yeniden masaya yatırarak sorgulama ihtiyacı duyabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak içinde doğru zaman olacaktır. Sadece kafa karışıklarını çözmeye odaklanmanız gerekebilir. Aşk hayatınızdaki karmaşa iş hayatınızdaki güzel gelişmelerle dengelenecektir. Yaratıcı olduğunuz kadar üretken ve çalışkanlığınızla dikkat çekeceksiniz.

27 Eylül 2021 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Merkür Retrosuna ilave olarak Venüs ve Neptün arasında da etkileşim meyden temel gelecek. Bu durum aile ve ev konularının öne çıkmasını sağlayacaktır. Aile içindeki sorunların çözümü için mücadele etmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Enerjinizi doğru alanlara ken temellize edebilmek için her zamankinden daha yoğun bir çaba göstermeniz gerekebilir. Taşınma planlarını gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Gayrimenkul konularında fiyat teklifleri alabilirsiniz. Günün ilk yarısındaki yoğunluktan uzaklaşmak için planlar hazırlayabilirsiniz. Tepkilerinizi kontrol altında tutmalı ve ani öfke patlamalarına karşı önlem almalısınız.

27 Eylül 2021 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Merkür Retrosu en çok Aslan burçlarını olumsuz yönde etkileyecektir. Özellikle iletişim alanındaki gelişmelerden dolayı can sıkıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Anlaşılmadığınızı hissettiğiniz anlarda yalnız kalmaya yönelebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar ile iletişim kurmakta güçlük yaşayabilirsiniz. Egonuzun ağır darbeler alabileceği bir gün olacaktır. Sabırlı olmaya özen göstermelisiniz. Kişisel hobilerinize yönelerek rahatlamayı düşünebilirsiniz. Boyama yapmak, yapboz vb. Gibi oyunlarla ilgilenmek rahatlamanızı sağlayacaktır. Aşk hayatınızda ayrılık kararı alabilirsiniz.

27 Eylül 2021 Başak Burcu Günlük Yorumu

Finansal konuların en temel gündem haline geleceği bir gün olacaktır. Alım ve satım konularında dikkatli adımlar atmalısınız. Borçlarınızı zamanında ödemeye odaklanmanız gerekebilir. Alışverişe çıktığınızda harcamaların ucu kaçabilir. Öte yandan yaratıcı yönünüz kuvvetli bir biçimde beslenecektir. Yazı ve iletişim alanında çalışanlar açısından yeni projeler gündeme gelebilir. Üretkenliğin ve çalışkanlığın doruk noktasına ulaşması için daha fazla fedakarlıkta bulunmanız gerekebilir. Seyahat planlarınızı bir süre erteleyerek işlerinize odaklanmanız yararlı olacaktır.

27 Eylül 2021 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Ekonomik olarak kazançlı bir döneme giriş yaptınız. Lakin, özel hayatınızdaki problemleri odak noktanız haline getirirseniz enerjinizde düşüşler meyden temel gelecektir. Bu durum işlerinizi zamanında yetiştirmenize engel olabilir. Merkür Retrosunun Terazi burcunda meyden temel gelmesi iletişim alanının önemini artırdı. İletişim kurmakta, kendinizi doğru biçimde ifade etmekte güçlük yaşayabilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi ifade edemediğiniz durumlarda sinir kat sayınız artacaktır. Hata yapmaya meyilli olacaksınız. Hayatın olumlu yönlerine odaklanmaya çalışmalısınız.

27 Eylül 2021 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Yükselen enerjiniz sayesinde dikkat çekici bir konuma ulaşabilirsiniz. Yenilikçi ve vizyoner fikirler üretmeye başlayabilirsiniz. Gün içerisinde fikirlerinizi paylaştığınız insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Planlarınızı hayata geçirene kadar kimseyle paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Dedikodular yüzünden başınız ağrıyabilir. Tutkulu ve enerjik yapınız sayesinde iş yaşamında bereketli bir gün yaşen temelcaktır. Üretmekten aldığınız keyif yalnızca iş ile sınırlı kalmayacak, özel hayatınıza da olumlu yönde etki edecektir.

27 Eylül 2021 Yay Burcu Günlük Yorumu

Duygusal açıdan kendinizi yalnız hissedebileceğiniz bir gün olacaktır. Hayatınıza yeni insanları dahil etmeyi düşünebilirsiniz. İlişkisi bulunan kişilerin yeni arayışlar içine girdiği görülecektir. Aşktan yen temel yüzünüzü güldürecek gelişmeler için sabırlı ve dikkatli olmalısınız. Yakın arkadaşlar ile iş ortaklıkları kurmak için doğru zaman olmayacaktır. Sosyal çevrenizdeki çeşitliliği kullanmanın farklı yollarını aramalısınız. Duygusal olacağınız için tepkileriniz de aşırıya kaçabilir. Huzur ve mutluluk arayışı içine gireceksiniz.

27 Eylül 2021 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Ev ve aile yaşamının öneminin artmaya başladığı görülecektir. İş hayatınızdaki sinir ve stres dolu anlardan uzaklaşmak için evinizde nitelikli zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Evinizde değişiklikler yapmak ve konfor alanınızı genişletmek için harekete geçebilirsiniz. Değişim isteği yalnızca ev ile sınırlı kalmayacaktır. Spor yapmaya başlayabilir, diyet programı hazırlamak isteyebilirsiniz. Fiziksel görünümdeki değişim özgüvenin yükselmesine yardım edecektir. Yeni bir iş kurmak ya da iş değişikliği yapabilmek için doğru zaman olmayacaktır. En azından Merkür Retrosunun tamamlanması beklenmelidir.

27 Eylül 2021 Kova Burcu Günlük Yorumu

Venüs ve Neptün arasındaki etkileşim maddi olarak rahatlamanıza yardım edecektir. Kazançlarınızın artmaya başlayacağı bir döneme giriş yaptınız. Üretim odaklı ilerlemeye başlayacaksınız. İşlerinizi ertelememek için ekstra efor sarf etmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. İş anlaşmalarınızda aksaklıklar yaşanılabilir. İmza gerektiren önemli belgeleri bir kereden fazla incelemelisiniz. Aşk hayatınızdaki renklilik enerjinizin yükselmesine yardım edecektir. Özgürlük arayışı içerisinde olabilirsiniz. Hayattan keyif almak için yeni tecrübelere yönelmek isteyebilirsiniz.

27 Eylül 2021 Balık Burcu Günlük Yorumu

Ekonomik olarak yıpratıcı ve zorlu bir sürece giriş yaptınız. Borç almak, kredi çekmek, geçmiş dönem borcunu ertelemek, riskli yatırımlara yönelmek gibi problemler ortaya çıkabilir. Aile ve ev hayatınızdaki huzur dolu ortamı korumak için daha verici olmalısınız. Sorunları gizlemek yerine yakın çevrenizdeki insanlarla paylaşmaya çalışmalısınız. Birlikten güç doğar ilkesinden hareketli ebeveynlerinizden yardım talep edebilirsiniz. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacaktır. Duygularınızı açıkça ifade etmeye başladığınız andan itibaren paylaşımlarınızın kalitesi artacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Survivor Yunus Emre'nin eşi bebeğini kaybetti
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!
Kızılcık Şerbeti Dizisinde Doğa'ya Partner Geliyor..!